Усі установи, які можуть допомогти жертвам домашнього насильства в Україні. Перша повна інтерактивна мапа

Завдяки ТСН, допомога – за два кліки від вас.

Кожна третя доросла людина в Україні і половина  дітей зазнають насильства в сім’ї – свідчать анонімні опитування. При цьому жертви практично не заявляють про свої страждання і зрідка шукають допомоги. Передусім тому, що не знають, куди звертатися.

Водночас, окрім поліції, в Україні вже є чимала мережа державних та громадських установ, які готові надати жертвам домашнього насильства юридичну, психологічну допомогу і навіть тимчасовий притулок. ТСН зібрала повну базу корисних контактів, якої досі не існувало. Це більше 350 установ – в усіх регіонах України, які об’єднані на одній інтерактивній мапі.  Тепер допомога – за два кліки від вас.   
 

До офіційної статистики потрапляє лише мізерна частка випадків домашніх знущань, – стверджують психологи. Для українців ця тема досі табу. ТСН у партнерстві з ЮНІСЕФ в Україні розпочинає відверту розмову про психологічне, фізичне та сексуальне насильство у сім'ях. Від понеділка  – 5 листопада – в ефірі ТСН об 19:30 спецпроект "Рідний кат".

Журналісти прожили кілька моторошних місяців із жертвою домашнього насильства: від повного відчаю та безпорадності – до рішення тікати від ката. Куди телефонувати й бігти, коли життя нестерпне? Хто захистить? І чому в Україні не працюють державні програми захисту. Чим небезпечна мрія попелюшки? І який зв'язок між добробутом нації та звичкою виховувати дітей ременем? Ексклюзивний репортаж зі Швеції – першої країни у світі, яка почала карати дорослих за биття дітей.  І що українці можуть змінити у себе вдома вже зараз, щоб стати щасливішими та заможнішими?

Спецпроект "Рідний кат" 5-11 листопада тільки в ТСН.

рідний кат, заставка

Залиште свій коментар

Вибір редакції