Усіх бомжів України поставлять на облік

Кабмін планує поставити усіх безхатьків на облік. Під час реєстрації бездомним у паспорті пропишуть місце їх фактичного перебування.

Кабінет міністрів затвердив Порядок реєстрації місця проживання чи перебування бездомних осіб. Відповідний документ був прийнятий на засіданні уряду 17 серпня.

Передбачається, що під час реєстрації бездомному повинні вписати в паспорт адресу його місця проживання або перебування із зазначенням адреси центру обліку бездомних громадян або тимчасового притулку.

Як відзначають у Кабміні, прийняте рішення дозволить забезпечити належний облік і реєстрацію бездомних осіб і безпритульних дітей.

Робиться це, судячи з усього, напередодні футбольного чемпіонату Євро-2012.

І хоча на офіційному рівні українська влада всіляко підкреслює, що вивозити з міст, що приймають Євро-2012, асоціальні елементи не будуть, досвід проведення в українській столиці музичного конкурсу Євробачення-2005 показує, що демонструвати іноземним гостям вітчизняних бездомних влада все-таки не хоче.

За офіційною інформацією на всій території України зареєстровано близько 30 тисяч бездомних, а за неофіційною - це число у десять разів більше.

Нагадаємо, влада Донецька планує на момент проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року організувати на базі військової частини наметове містечко для безпритульних.

Читайте також:

 У Донецьку бомжів до Євро-2012 заховають у військовій частині

У Маріуполі вимиють і поголять усіх бомжів, щоб вони не розносили холеру

Бездомні в Україні зможуть вибирати президента, вставши на облік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: