Усіх київських студентів змусять два тижні носити маски

З 25 листопада в усіх столичних вузах вводять двотижневий масковий режим.

У всіх вузах Києва з 25 листопада на два тижні вводиться масковий режим.

Про це заявила перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Ірена Кільчицька.

"У зв'язку з відновленням навчання у вишах, відбувається повернення до Києва студентів з інших регіонів, в яких зафіксовано перевищення епідемічного порогу, необхідно ввести у вищих навчальних закладах двотижневий масковий режим, а також забезпечити проведення вологого прибирання та дотримання температурного режиму як у корпусах навчальних закладів, так і в гуртожитках, де проживають студенти", - заявила Кільчицька.

За її словами, такі заходи допоможуть запобігти поширенню захворюваності серед студентів та забезпечить дотримання належного санітарно-гігієнічного рівня у вищих навчальних закладах.

Вона також зазначила, що всі лікувально-профілактичні заклади Києва з 25 листопада переводяться на звичайний режим роботи. 

Також, за її словами, всі заклади торгівлі та громадського харчування столиці також повинні продовжувати дотримуватись маскового режиму.

Наразі в Україні підтверджено 388 випадків смерті від грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій станом на 23 листопада.

Епідемічний поріг перевищено у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Київській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Рівненській, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській, Чернівецькій областях, а також у місті Києві.

Проте президент Віктор Ющенко оголосив про завершення першої хвилі епідемії грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я прогнозує другу хвилю епідемії вірусу "свинячого грипу" A/H1N1 у грудні 2009 - січні 2010 року.

Читайте також: 

Україна отримає від ВООЗ 5 мільйонів доз вакцини від грипу

ГПУ займеться штучним дефіцитом масок у Дніпропетровську

Ющенко оголосив про завершення епідемії грипу

ПР відмовилась дати мільярд на боротьбу з "неіснуючою" епідемією

 

ВідеоУсіх київських студентів змусять два тижні носити маски

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: