Усім учасникам пробного ЗНО повернуть кошти: як абітурієнтам отримати гроші

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тестування скасували через спалах коронавірусу.

Кошти за скасування пробного зовнішнього незалежного оцінювання, яке скасували через спалах коронавірус, повернуть всім абітурієнтам. 

Уряд під час засідання 17 червня ухвалив порядок їх нарахування, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, повернення коштів здійснюватимуть через відділення "ПриватБанку". Утім, коли це станеться, очільник Кабміну не повідомив. Лише зазначив - "найближчим часом".

Учасники пробного ЗНО отримають повідомлення від банку з інформацією про зарахування коштів, якщо вони мають банківську картку. Якщо ж карти банку немає, то абітурієнтам повідомлять про те, картку з коштами слід забрати в найближчому відділенні "ПриватБанку".

Слід зауважити, що вартість участі в одному пробному ЗНО становила від 138 до 150 грн залежно від регіону.

Шмигаль також наголосив, що наразі немає жодних підстав для скасування основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання, яка має відбуватися від 25 червня до 17 липня. "Воно (ЗНО - Ред.) відбудеться за визначеним планом. Наші діти повинні мати рівнозначний доступ до освіти, і вони його матимуть", - заявив глава Кабінету Міністрів. 

Як повідомлялося, уряд скасував рішення про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у понеділок, 15 червня. Пробне ЗНО з української мови та літератури було заплановано на 15 червня, з інших предметів – 17 червня. 

Під час пробного тестування з мови та літератури стався збій на сайтах українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Відео Шмигаль заявив, що підстав для перенесення чи скасування основної сесії ЗНО немає

Підстав для перенесення чи скасування основної сесії ЗНО немає. Таке заявив прем'єр-міністр країни Денис Шмигаль. Прем'єра цитує урядовий сайт. Напередодні своє позачергове засідання провела Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де, зокрема, розглядали питання проведення ЗНО для випускників.

Шмигаль заявив, що підстав для перенесення чи скасування основної сесії ЗНО немає

Залиште свій коментар

Вибір редакції