Утиски в Криму. Викраденого ФСБ Бекірова залишили за ґратами без необхідної меддопомоги

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У нього цукровий діабет, перенесений інфаркт, та ампутована нога з раною.

Четвертий день за ґратами без належної медичної допомоги перебуває в окупованому Криму житель Херсонщини Едем Бекіров, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

57-річного чоловіка з ампутованою ногою та нещодавньою операцією на серці російська ФСБ викрала просто на в'їзді на окупований півострів. Зрештою, Бекірову висунули сфальсифіковане звинувачення – зберігання та передача зброї. І заарештували на два місяці.

Незважаючи на погане самопочуття, чоловік поїхав до Криму, аби провідати родичів.

"Він мені сказав, я живу на пороховій бочці, тому я не знаю, я поїду до мами, мамі 78 років, вона хвора, підвищений тиск, цукор", - розповідає дружина Гульнара Бекірова.

Чоловіка затримала ФСБ на КПВВ Чонгар, вранці 12 грудня – з дружиною він зміг поговорити лише пізно ввечері. Дружині він встиг сказати лише де перебуває і попросив ліки.

ВідеоЧетвертий день за ґратами в окупованому Криму перебуває Едем Бекіров

57-річного чоловіка з ампутованою ногою та нещодавньою операцією на серці, російська ФСБ викрала просто на в'їзді на окупований півострів. Зрештою, Бекірову висунули сфальсифіковане звинувачення - зберігання та передача зброї. І заарештували на два місяці.

Четвертий день за ґратами в окупованому Криму перебуває Едем Бекіров

У суді Едема Бекірова заарештували на 2 місяці. У проханні рідних відпустити чоловіка під заставу, або під домашній арешт відмовили. Едем хворіє вже 18 років, каже його дружина. У нього цукровий діабет, перенесений інфаркт, операції на серці, ампутована нога з раною, що ніяк не гоїться. Він потребує постійних перев’язок. Удома для цього було все пристосоване.

Зараз його родичі з адвокатами намагаються передати до СІЗО пакети з медикаментами. Медичні документи Едема приголомшили не тільки адвокатів, а й працівників СІЗО

Жінка впевнена, історія з перевезенням зброї – маячня. Чоловіка затримали за його проукраїнську позицію. Поїхати до Криму вона теж не може – бо брала активну участь в акціях на підтримку кримсько-татарського народу.

Гульнара каже – чоловік не активіст, але небайдужа людина. "Йому не байдуже, як далі жити, як далі наша молода Україна буде розвиватися", - розповідає жінка.

У Новоолексіївці люди приголомшені. Сподіваються, в росіян вистачить розуму зняти з їхнього земляка хибні звинувачення. До міжнародних організацій із проханням допомогти звернувся і Меджліс.

"Це чергове публічне катування українських громадян, які не підтримують сьогодні окупацію", - наголошує Ібрагім Сулейманов, голова Херсонського Меджелісу.

Звернення на підтримку Едема Бекірова поширюють і в соцмережах. Люди просять втрутитись у ситуацію світову громадськість.

Кореспонденти ТСН Олена Ваніна, Андрій Ванін.

Залиште свій коментар

Вибір редакції