Утворилися яскраво-рожеві калюжі: під Рівним на поле вилили невідому рідину (фото)

Утворилися яскраво-рожеві калюжі: під Рівним на поле вилили невідому рідину (фото)

Фото: Головне управління ДСНС у Рівненській області

Чоловік, який виявив рожеві калюжі, каже, що рідина в них пахне хімікатами.

У полі біля Рівного з'явилася вода із рожевим забарвленням. Наразі фахівці ДСНС та екологи працюють на місці, відбирають проби ґрунту, повітря та самої речовини для проведення швидких аналізів.

Про це інформує пресслужба ДСНС.

Відомо, що рятувальникам позвонив мешканець села Колоденка. Він розповів, що 22 липня помітив у полі підозрілі калюжі із рожевою рідиною.

Зі слів голови місцевої ОТГ було встановлено, що один із сільськогосподарських виробників, під час обробки угідь залишив рештки рідини невстановленого походження.

На місці події працюють фахівці ДСНС та екологи. Проводиться забір проб ґрунту, повітря та самої речовини для проведення експресаналізів. Про результати буде повідомлено додатково.

"Рідина пахне хімікатами. Зараз аграрії саме обробляють свої поля від шкідників. На мою думку, це від них лишилися якісь хімікати. Хтось не розрахував і розлив їх випадково, або ж злив залишки навмисно", – цитує "Суспільне" чоловіка.

Раніше повідомлялося, що в Україні помирає Дніпро. Разом із іншими річками та озерами він забруднений пестицидами, ліками, отрутохімікатами та шкідливими важкими металами. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація