Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бунт пов'язаний з проведенням обшуку у ізоляторі.

Бунт у Лук'янівському СІЗО зчинився через обшуки, які сьогодні влаштували в ізоляторі працівники військової прокуратури та СБУ. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

"Встановлено, що ув’язнені державної установи "Київський слідчий ізолятор", використовуючи засоби мобільного зв’язку, діючи за попередньою змовою групою осіб, з погрозою вбивства, чинять тиск на іноземного громадянина, вимагаючи від нього передачі їм майна та/ чи права на майно, а також готують організацію масових заворушень та закликають до їх вчинення ув’язнених цієї установи", - йдеться у повідомленні.

В результаті обшуку було виявлено та вилучено комп’ютерну техніку, а також заборонені предмети, в тому числі зброю – від саморобних вибухових пакетів до холодної зброї. 

Ув'язнені намагались дати опір правоохоронцям, зокрема, "погрожували фізичною розправою та вбивством, облили працівників правоохоронних органів бензином та намагались підпалити, а також кидали саморобні вибухові пристрої, начинені металевими предметами, внаслідок чого останнім заподіяно тілесні ушкодження". 

Розслідування проводиться за статтями – погроза вбивством, вимагання та масові заворушення. Також вирішується питання про відкриття провадження за посягання на життя працівника правоохоронного органу.

Як раніше повідомлялось, 9 серпня вранці обвинувачених колишніх бійців спецроти міліції "Торнадо" мали етапувати з Лук'янівського СІЗО, однак затримані вчинили опір й забарикадувалися в камерах ізолятора. До їхнього етапування довелось долучити Нацгвардію. Правоохоронці відзвітували, що ситуація контрольована.

Вибір редакції