Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ув’язнені у Таїланді українці можуть отримати королівське помилування

Протягом чотирьох місяців від коронації у країні пом’якшують терміни ув’язненим.

Ув’язнені у Таїланді українці можуть підпасти під королівське помилування, яке діє в країні протягом чотирьох місяців від інтронізації нового правителя. Про це повідомляє прес-служба посольства України у Таїланді.

Очільник українського дипвідомства у Таїланді зустрівся з директором Департаменту корекції при Міністерстві юстиції Таїланду Нарасом Савестананом, під час зустрічі і обговорили долю українців.

“Глава тайської пенітенціарної служби наголосив, що у рамках процедури колективного королівського помилування, що триватиме протягом наступних чотирьох місяців, значна частина ув’язнених в Таїланді українців можуть отримати зменшення термінів покарання на 50% від вироку суду, декілька осіб можуть бути повністю звільнені. В тайських в’язницях відбувають покарання 24 громадянина України, засуджені за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотичних речовин та підробкою банківських карток”, - зазначається у повідомленні.

13 травня 2019 року відбулася зустріч Посла України в Королівстві Таїланд із директором Департаменту корекції при...

Опубліковано Посольство України в Таїланді/Embassy of Ukraine in the Kingdom of Thailand Вівторок, 14 травня 2019 р.

Нагадаємо, 4 травня Маха Вачіралонгкорн був коронований як монарх Таїланду. Церемонія відбулася через 2,5 року після того, як Маха офіційно успадкував трон після свого батька короля Пуміпона.

Залиште свій коментар

Вибір редакції