Перейти до змісту
Ув’язнені у Таїланді українці можуть отримати королівське помилування

Ув’язнені у Таїланді українці можуть отримати королівське помилування

Протягом чотирьох місяців від коронації у країні пом’якшують терміни ув’язненим.

Ув’язнені у Таїланді українці можуть підпасти під королівське помилування, яке діє в країні протягом чотирьох місяців від інтронізації нового правителя. Про це повідомляє прес-служба посольства України у Таїланді.

Очільник українського дипвідомства у Таїланді зустрівся з директором Департаменту корекції при Міністерстві юстиції Таїланду Нарасом Савестананом, під час зустрічі і обговорили долю українців.

“Глава тайської пенітенціарної служби наголосив, що у рамках процедури колективного королівського помилування, що триватиме протягом наступних чотирьох місяців, значна частина ув’язнених в Таїланді українців можуть отримати зменшення термінів покарання на 50% від вироку суду, декілька осіб можуть бути повністю звільнені. В тайських в’язницях відбувають покарання 24 громадянина України, засуджені за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотичних речовин та підробкою банківських карток”, - зазначається у повідомленні.

13 травня 2019 року відбулася зустріч Посла України в Королівстві Таїланд із директором Департаменту корекції при...

Опубліковано Посольство України в Таїланді/Embassy of Ukraine in the Kingdom of Thailand Вівторок, 14 травня 2019 р.

Нагадаємо, 4 травня Маха Вачіралонгкорн був коронований як монарх Таїланду. Церемонія відбулася через 2,5 року після того, як Маха офіційно успадкував трон після свого батька короля Пуміпона.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин