Ув'язнені у Венесуелі українські моряки попросили Януковича надіслати листа Чавесу

Двоє українських моряків звернулися по допомогу до президента: вони вже два тижні перебувають у венесуельській тюрмі.

Венесуела
У Венесуелі українців утримують у камері із кількома десятками озброєних бандитів
Українські моряки другий тиждень перебувають у в’язниці у Венесуелі, де їх звинувачують у перевезенні наркотиків. Якщо влада України не втрутиться, капітан корабля "Бі Атлантик" Володимир Устименко та його помічник можуть просто не дожити до завершення суду.

Ув'язнені моряки попросили президента Віктора Януковича написати лист президентові Уго Чавесу з проханням посприяти їхньому звільненню, "інакше тут можна померти".

Українців утримують у камері із кількома десятками озброєних бандитів, за температури +40, в антисанітарних умовах. Їх заарештували ще в 2007 році, коли швейцарський суховантаж "Бі Атлантик" пришвартувався у порту міста Маракайбо. Венесуельські правоохоронці знайшли під кілем судна наркотики. Заступник капітана стверджує, що розмістити незаконний вантаж міг будь-хто, але вони не мають до цього жодного стосунку.

Весь цей час українців тримали під домашнім арештом. Два тижні тому суддя прийняв рішення – помістити їх у в’язницю. Тепер 60-річний капітан, і його 50-десятирічний заступник – сидять у камері з вісімдесятьма бандитами. За словами родичів, за правилами в’язниці за безпеку бранців щомісяця треба платити шість тисяч доларів.

Український МЗС заявив, що працює над звільненням моряків. На жаль, за словами керівника інформаційного департаменту МЗС Олега Волошина, можливості дипломатів у цій справі обмежені.

Водночас вже навіть посол Білорусі підготував президенту Венесуели Уго Чавесу звернення від Олександра Лукашенка. Відповіді від Віктора Януковича родичі моряків чекають уже місяць.

Про поневіряння українців у венесуельській тюрмі дізнайтеся більше з відеосюжету ТСН.

Читайте також:

Росіяни звільнили захоплений піратами танкер за 22 хвилини

Українські моряки після арешту в Конго прибули на Батьківщину

Українського моряка заарештували за рекордну контрабанду сигарет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: