Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ув’язненим у нелюдських умовах українським танцівницям у Китаї подовжили термін арешту

Дипломати намагаються витягти наших громадянок на волю.

У в'язниці китайського міста Венчжоу продовжують утримувати шістьох танцівниць, серед котрих троє українок. Рідні та дипломати твердять, що дівчатам створили жахливі умови, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Місячний термін їхнього ув’язнення сплив, і затриманих мали б депортувати в країни їх проживання, однак їм ще на 10 діб подовжили тримання під вартою. "Умови жахливі. За місяць навіть на вулиці жодного разу не виводили. По дві години на добу вони чергують – кожна стоїть, щоби ніхто нічого з собою не зробив. Дівчата дуже пригнічені психологічно, декотрі навіть не розмовляють. Їм потрібна медична допомога", - твердить мати заґратованої 24-річної Альбіни Мірзеханової Тетяна Шевченко.

Українських танцівниць затримали на приватній квартирі 10 квітня та звинуватили в порушенні міграційних законів Китаю та законодавства про працю. Загалом було затримано вісім дівчат, двох поліція невдовзі відпустила, решта перебуває під арештом без права спілкування з рідними та навіть прогулянки на свіжому повітрі. Дипломати, які займаються долею українок, не розуміють, чому із затриманими так жорстко поводяться, зокрема годують лише рисом і водою. "Генеральне консульство України в Шанхаї звернулося до бюро громадської безпеки провінції Женсянь з метою невідкладного реагування на цю ситуацію, а також забезпечння поновлення прав наших громадян", - повідомили в МЗС.

ВідеоУ китайській в'язниці у нелюдських умовах тримають трьох українських танцівниць

У в'язниці міста Венчжоу вже понад місяць перебувають шестеро танцівниць, серед них - троє українок. Дівчат затримали ще 10 квітня. Поліція вдерлася на квартиру, де вони мешкали, і забрала у відділок вісьмох танцівниць. Потім двох відпустили, а інших звинувачують у порушенні китайського законодавства у сфері працевлаштування іноземців. Затриманих годують лише рисом і водою. 

У китайській в'язниці у нелюдських умовах тримають трьох українських танцівниць

Залиште свій коментар

Вибір редакції