Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ув'язненого українця після спроби самогубства вивезли з окупованого Криму до Росії

Дружина Лугіна звернулася до Європейського суду з прав людини та Червоного Хреста.

Засудженого у Криму українця Андрія Лугіна, який наприкінці квітня перерізав собі вени, таки вивезли до РФ.

Про це його дружина Ірина Лугіна розповіла "Крим.Реалії".

"6 травня надійшла офіційна відповідь на ім'я адвоката від медчастини СІЗО. Вони повідомили, що його (Андрія Лугіна) нібито оглянув лікар і його можуть етапувати в Мордовію без медичного супроводу. Через кілька днів без супроводу медпрацівників його вивезли на територію Росії, в місто Краснодар, не знявши шви і не надавши подальшої реабілітації після операції. Після цього його вивезли до Ростова-на-Дону, а потім – у колонію в Мордовію", – розповіла жінка.

Наразі Ірина Лугіна вже звернулася до Європейського суду з прав людини і міжнародних правозахисних організацій.

"Ми подали скаргу до Європейського суду, а також звернулися до Червоного Хреста з приводу його розшуку і надання медичної допомоги", – уточнила вона.

Зазначимо, Андрія Лугіна звинувачують у тяжких злочинах, зокрема, у вбивстві та участі у злочинному угрупованні Андрія Лаптєва, яке діяло в Керчі в 90-х роках. Чоловіка було засуджено до довічного позбавлення волі.

Нагадаємо, засуджений у Криму українець Андрій Лугін перерізав собі вени, аби висловити протест проти повторного переміщення до Республіки Мордовія та відсутності належного медичного лікування.

Раніше, 24 квітня, Лугін оголошував сухе голодування. Перевести до РФ мали й іншого українця - Юрія Михайлова, якого також тимчасово перевели до СІЗО Сімферополя з території РФ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції