Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
УЗ звільнить провідницю, яка виштовхнула з вагона пасажира з електронним квитком

Також буде звільнено і начальника поїзда.

Начальника та провідницю поїзда Ковель – Москва, які виштовхали з вагона пасажира з електронним квитком, буде звільнено з "Укрзалізниці".

Про це заявив директор департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень ПАТ "Укрзалізниця" Олександр Красноштан, передає прес-служба компанії.

"Поїзд прибув в депо вчора ввечері і одразу була проведена відповідна перевірка цього факту. Діям усіх причетних до інциденту особам буде дана відповідна оцінка і будуть зроблені найрадикальніші висновки. Я вам скажу однозначно, що ці люди в нас працювати більше не будуть", - розповів він.

Красноштан також зазначив, що УЗ просить вибачення у пасажирів за ситуацію, яка склалася.

Нагадаємо, начальниця поїзда 078 ЛЦ сполученням Ковель-Москва, коли вагони почали рушати, випхала пасажира з речами. Сталося це через те, що в касі станції не змогли роздрукувати паперовий квиток, а з електронними квитками співробітники УЗ пасажирів до поїзда не впускали. Інцидент стався ще в неділю, 30 вересня, близько 15:00 на станції "Кривин" у селі Старий Кривин Славутського району на Хмельниччині.

Залиште свій коментар

Вибір редакції