Ужгороду повністю відріжуть централізоване опалення

73% ужгородських квартир вже облаштували системи індивідуального опалення і від централізованого від’єднані.

В Ужгороді 73% квартир мають автономне опалення, тому наступного року централізованого тепла в місті не буде.

Про це повідомив заявив прес-секретар міського голови Ужгорода Олег Подебрій.

За його словами, цього тижня виконком Ужгородської міської ради розглянув підсумки опалювального сезону 2008-2009 років та заходи з підготовки до опалювального сезону 2009-2010 років.

Загалом, зауважив Подебрій, результати є наступними: з 23 тисяч 50 ужгородських квартир, що користувалися централізованим теплопостачанням, 16 тисяч 717 (73%) облаштували системи індивідуального опалення і від централізованого від’єднані. Тому очевидно, що подавати тепло і запускати централізовані котельні буде неефективно на таку малу кількість помешкань, сказав Подебрій.

"Кожну закриту централізовану котельню, яка пожирає кошти, влада вважає перемогою на шляху до повної автономізації бюджетних закладів. Питанням №1 є забезпечення автономним теплом насамперед закладів освіти, шкіл і дитсадків. В Ужгороді централізованого теплопостачання більше не буде", - зазначив речник мера.

Він також уточнив, що заборгованість населення Ужгорода за тепло на сьогодні становить 7 млн. грн. Бюджетні заклади жодних боргів не мають, повідомив Подебрій.

Читайте також:

Тягнибок зірвав з'їзд підкарпатських русинів

Ужгород відмовився вшановувати Бандеру

Землю селян на Закарпатті скуповують "кияни"

Більше тисячі будинків у Києві залишилися без гарячої води

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: