В 2009 році уряду може не вистачити грошей на пенсії

Прем’єр Юлія Тимошенко вже погодилася з пропозицією глави держави переглянути бюджет після січня наступного року.

За прогнозами Секретаріату президента, вже у лютому наступного року може виникнути дефіцит коштів держбюджету на соціальні виплати.

Тоді уряд буде змушений ініціювати перегляд держбюджету в парламенті, вважає перший заступник глави Секретаріату президента Олександр Шлапак.

За його словами, прем’єр Юлія Тимошенко вже погодилася з позицією глави держави щодо необхідності перегляду бюджету після січня 2009 року.

При цьому Шлапак сподівається, що минулорічна ситуація не повториться. Тоді, попри домовленість внести зміни до діючого бюджету в березні, такі зміни були внесені із значним запізненням в кінці року.

Він пояснив, що 2008-го року зміни до бюджету необхідно було вносити, оскільки доходна частина перевищила заплановані на почату року показники, тому потрібно було не допустити ручного управління коштами.

В цьому році, сказав Шлапак, ситуація протилежна, і можливий дефіцит коштів, тому "уряд буде сам зацікавлений в ініціюванні перегляду бюджету".

Нагадаємо, 25 грудня Верховна рада ухвалила бюджет на наступний рік. За словами спікера Володимира Литвина, "краще поганий бюджет, аніж його відсутність".

Голова держави жорстко розкритикував новий кошторис, але сьогодні таки підписав його.


ВідеоУряду може не вистачити грошей на пенсії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: