В Адміністрації президента розповіли про долю затриманих у Бангладеш українців

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі ведуться перемовини.

Українська сторона веде перемовини із владою Бангладеш та намагається з’ясувати причини затримання там шістьох українців. Про це під час брифінгу заявила прессекретарка президента Юлія Мендель.

За її словами, раніше була інформація, що не всі шестеро затриманих – українці, однак наразі вже відомо, що затримані лише громадяни нашої країни.

"Зараз ми намагаємося розібратися в цій ситуації, тому що там відбуваються переговори і ми хочемо зрозуміти, в чому конкретно їх звинувачують і наскільки взагалі ці людини є винними у тому, що їх звинувачують. Але, в будь-якому разі є неправильною ситуація, коли пропадають шість громадян України і про них нічого невідомо", - наголосила вона.

Також Мендель відзначила, що українські дипломати ведуть перемовини із Бангладеш і консульська група має вирушити до затриманих найближчими днями.

Нагадаємо, 29 травня шестеро українців вирушили в туристичну подорож до Бангладеш. Вони припинили виходити на зв'язок 1 червня. Родичі зниклих звернулися  до МЗС України, консульства України в Індії та президента України Володимира Зеленського. Згодом стало відомо, що шестеро українців були затримані поліцією Бангладеш. Їм інкримінують пограбування банкомата у складі ОЗГ та спротив представникам місцевої поліції під час затримання. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції