Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Адміністрації президента відреагували на появу провокаційних бордів з Порошенком

У відомстві вважають, що до їхньої появи міг бути причетний мер Черкас.

Адміністрація президента України заявляє, що не причетна до появи провокаційних бордів на стилістику передвиборчої кампанії Петра Порошенка та написом "Кінець".

Про це Громадському повідомив завідувач відділу Головного департаменту інформаційної політики АП Володимир Горковенко.

"Та ви смієтесь? Ми ж не такі вже ідіоти, щоб таке вішати, таку дурість. Ми взагалі намагаємось обережно підходити до таких речей після бордів з Путіним", — сказав він.

Водночас Горковенко вважає, що до появи бордів може бути причетний мер Черкас Анатолій Бондаренко. Представник АП стверджує, що борди спершу з’явилися саме в Черкасах.

"Він (Бондаренко — ред.) формально є представником "Батьківщини", а неформально, згідно з тим, що говорять люди з політичних кіл Черкас, він активно включився у виборчу кампанію Зеленського", — резюмував Володимир Горковенко.

Нагадаємо, у низці українських міст у неділю, 14 квітня, почали з’являтися нові рекламні борди, схожі за стилістикою на передвиборчу кампанію чинного президента Петра Порошенка, з написом "Кінець". Борди з’явилися у другій половині дня на тих площинах, де раніше розміщувалась агітація на користь Петра Порошенка. За словами очевидців, борди вже помітили у Києві, Дніпрі, Черкасах, Харкові, Одесі та Сумах.

Раніше щонайменше у двох містах України - Києві та Харкові - з'явилася агітаційна реклама на бордах, на яких зображені навпроти один одного профілі облич президента Петра Порошенка і президента Росії Володимира Путіна. У передвиборчому штабі Порошенка підтвердили, що борди є офіційним рекламним продуктом, сплаченим із виборчого фонду.

Разом із тим у штабі Порошенка назвали концепцію скандальних білбордів із зображенням Путіна "простою як двері" та заявили, що "хочуть нагадати країні, що в таких умовах потрібний сильний президент". Через кілька днів у соцмережах почала поширюватися інформація про те, що скандальні білборди з Путіним почали змінювати. Згодом це підтвердила і довірена особа Порошенка Семен Кабакаєв.

ВідеоНа Прикарпатті пошкодили кілька агітаційних білбордів одного з кандидатів у президенти

На гарячому чотирьох киян віком від 19 до 26 років. На білборди видиралися за допомогою драбини та фарбою з балончика замальовували слово "порох". Пошкоджена агітація розташована на узбіччі дороги, якою напередодні з Івано-Франківкого аеропорту до Коломиї й Косова на зустріч з виборцями їхав Петро Порошенко.  

На Прикарпатті пошкодили кілька агітаційних білбордів одного з кандидатів у президенти

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції