В Адміністрації Януковича повірили Кучмі, що Гонгадзе вбили спецслужби

Сергій Льовочкін заявив, що довіряє екс-президенту Леоніду Кучмі в тому, що убивство Гонгадзе було провокацією іноземних спецслужб.

Глава адміністрації президента Сергій Льовочкін схильний довіряти екс-президенту Леоніду Кучмі в тому, що убивство журналіста Георгія Гонгадзе було провокацією іноземних спецслужб. Про це Льовочкін сказав журналістам на брифінгу.

"Леонід Кучма - це політик з величезним досвідом. Я не можу згадати на своїй пам'яті, щоб він, не маючи аргументів, робив якісь серйозні коментарі по будь-якій темі", - зазначив Льовочкін.

Як відомо, протягом 2002-2004 років нинішній керівник президентської адміністрації працював першим помічником президента Кучми.

На думку Льовочкіна, "напевно, існують якісь підстави" говорити про те, що убивство Гонгадзе було провокацією іноземних спецслужб.

"Тут повинні працювати компетентні органи, які повинні цю версію розслідувати", - зазначив Льовочкін.

Водночас Льовочкін не зміг сказати свою думку, чи міг екс-керівник МВС Юрій Кравченко бути замовником убивства Гонгадзе. "Я не знаю. Я зустрічався з ним кілька разів, але він уже не був міністром. Один раз я з ним зустрічався, коли він був главою податкової, а інший раз ми разом грали у футбол", - зазначив Льовочкін.

Нагадаємо. на думку екс-президента Кучми, вбивство Гонгадзе було акцією, спланованою іноземними спецслужбами з метою скомпрометувати Україну на міжнародній арені.

Крім того, екс-майор Держохорони Микола Мельниченко зізнавався, що скандальні записи, зроблені ним в кабінеті у Кучми, що начебто свідчили про його причетність до смерті журналіста, були частиною спецоперації, спрямованої на те, щоб усунути тодішнього главу держави з посади.

Читайте також:

Кучма: вбивство Гонгадзе замовило ЦРУ

Мельниченко зізнався, що його плівки були спецоперацією з усунення Кучми

Мельниченко не буде оприлюднювати записи в справі Гонгадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: