В адміністрації Януковича пояснили, чому він не бере дружину за кордон

Людмила Янукович не супроводжуватиме свого чоловіка під час запланованого на 1 вересня державного візиту в Китай.

Участь дружини президента Віктора Януковича в зарубіжних поїздках глави держави не є обов'язковим атрибутом державного візиту.

Про це журналістам заявив глава адміністрації президента Сергій Льовочкін.

При цьому глава АП повідомив, що Людмила Янукович не супроводжуватиме свого чоловіка під час запланованого на 1 вересня державного візиту в Китай.

Льовочкін також повідомив, що візит Януковича в Китай стане першим візитом глави української держави в цю країну, що має статус "державного".

Серед головних цілей візиту він назвав "інтенсифікацію політичного діалогу з перспективою встановлення стосунків стратегічного партнерства, збільшення торгового обігу, сприяння контактам бізнесменів двох країн".

В ході візиту, який продовжиться 4 дні, Янукович, окрім Пекіна, відвідає також Шанхай і Гонконг. Очікується підписання спільної заяви глав двох держав, "дорожньої карти" стосунків на найближчі 2 роки, угоди про співпрацю в області карантину рослин і про співпрацю в області космічної техніки. За словами Льовочкіна, очікується також підписання угоди про взаємне скасування віз для окремих категорій громадян.

Читайте також:

Благодійний фонд Людмили Янукович зареєстрований у магазині білизни

Подружжю Януковичів запропонували стати прикладом вірності

Дружина Януковича відвідала парк "філософських" скульптур у Норвегії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: