В адміністрації Януковича розповіли, де найлегше купити наркотики

В АП констатували, що в Україні спостерігається стійка тенденція до зростання кількості осіб, які вживають наркотики.

На сьогодні існує два найбільш поширені джерела придбання наркотиків – напряму через аптечні заклади та через мережу Інтернет.

Про це 1 липня на нараді з питань протидії злочинності та наркоманії сказав заступник глави адміністрації президента Геннадій Васильєв.

Зокрема, Васильєв констатував, що в Україні спостерігається стійка тенденція до зростання кількості осіб, які вживають наркотики, передає прес-служба глави держави.

За його словами, "в цілому в державі на медичних обліках перебуває близько 170 тисяч таких осіб, близько 50 тисяч – це неповнолітні". "У понад 90 тисяч осіб підтверджено діагноз – наркоманія. Водночас, дані за 2009 рік засвідчують різке, майже на 10 тисяч, зниження як дійсних споживачів наркотиків, так і практично на 2 тисячі осіб, хворих на наркоманію. Відповідно більше, ніж удвічі зменшилася кількість направлених на лікування хворих на наркоманію", - зазначив Васильєв.

Нагадаємо, 1 липня на нараді з правоохоронцями президент Віктор Янукович на власному прикладі продемонстрував, що в Україні наркотики є легкодуступними. Він показав папку з маріхуаною, кокаїном та іншими наркотиками, які були куплено в інтернет-магазині за його вказівкою.

Пізніше в адміністрації президента уточнили, що правоохоронці затримали осіб, котрі продавали через Інтернет продемонстровані Януковичем наркотики.

Читайте також:

У президента уточнили: усіх, хто продав Януковичу наркотики, затримано

Янукович приніс на нараду кокаїн, який купив в інтернеті

Крим готується до приїзду Януковича

ВідеоВ адміністрації Януковича розповіли, де найлегше купити наркотики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: