В аеропорту "Бориспіль" оселився палестинець

Вже майже три місяці в транзитному терміналі київського аеропорту живе палестинець, який не хоче повертатися на батьківщину.

В транзитній зоні столичного аеропорту "Бориспіль" вже майже три місяці живе палестинець Мохаммед Хіжазі.

Чоловіка ще в січні повернули до України з Єгипту, де йому відмовили в транзиті на його шляху до Палестини. Утім, додому він повертатися відмовляється і прагне залишитися в Києві.

В Україні Хіжазі прожив декілька років. Він приїхав вчитися в Криворізький технічний університет, але його відрахували за прогули. Згідно із законом, він мав залишити територію України. Але одразу палестинець цього не зробив, в коли все ж таки сів в літак, то його повернули знову до Борисполя.

Хіджазі розповідає, що тут в нього є дружина Лера і дочка Саміра, якій нещодавно виповнилися 2 місяці.

"Я не хочу виїжджати. У Палестині йде війна, навіщо туди повертатися? Сплю в аеропорту на стільці, умиваюся вранці в туалеті. Добре, що хоч пасажири зі мною діляться їжею, щоправда, їсти українське сало і пити спиртне мені не дозволяє віра. Гроші у мене є, але небагато", - поділився Мохаммед, ходячи по режимному об'єкту в спортивному костюмі та капцях.

"Те, що мене вислали з України, вигідно моєму брату і партнеру по бізнесу, він мені винен більше 300 тисяч гривень, тому і хоче, щоб я виїхав. Думаю, що він заплатив якимсь великим начальникам за мою депортацію. Хочу, ось, дочекатися суду, можливо, рішення буде на мою користь", - сподівається чоловік.

В кінці травня має відбутися суд, який вирішить його долю. Радник посольства Палестини в Україні Нідаль ель Коттоб повідомив, що у хлопця проблеми з документами: "Ми намагалися йому допомогти, але насправді він порушив закон України, адже не відлетів, коли втратив навчання і легальне право бути в цій країні".

Читайте також:

Фінка три місяці блукала берлінським аеропортом

Ліванські нелегали намагалися втекти з Ілічівського порту

Півсотні китайців спіймали під Києвом

Суд дозволив тітці-нелегалці Барака Обами залишитись у США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: