Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В аеропорту "Бориспіль" встановили лабораторію, де роблять тести на COVID-19

В аеропорту "Бориспіль" встановили лабораторію, де роблять тести на COVID-19

Поки що тести проводитимуть лише для екіпажів МАУ.

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" встановила в аеропорту "Бориспіль" першу лабораторію, яка робить ПЛР-тести та тести на антитіла для виявлення коронавірусної інфекції. Невдовзі тестування зможуть проходити пасажири, які прилітають чи відлітають.

Про це повідомив президент МАУ Євгеній Дихне на своїй сторінці у Facebook

Нова лабораторія показуватиме результати ПЛР-тесту за три години, під час цього вона може бути завантаженою 96 зразками. Крім цього, є також опція термінового ПЛР-тесту одного окремого зразка впродовж 40 хвилин у разі необхідності. Лабораторія також проводитиме тести на антитіла зі швидкістю 86 тестів за годину. 

Повідомляється, що спершу у лабораторії тестуватимуть лише екіпажи МАУ. "Ми хочемо бути на 100% впевненими, що наші екіпажі та пасажири перебувають у абсолютно безпечних умовах на борту наших повітряних суден", - написав Дихне. 

У подальшому лабораторія зможе забезпечити і потреби пасажирів, що відлітають і прилітають, якщо відповідної довідки вимагатиме країна прильоту. 

Нагадаємо, авіакомпанія МАУ припинила продаж квитків на більшість рейсів до 1 серпня. Авіаеперевізник повідомив, що не може продавати квитки на рейси, які можуть не заповнитися або не будуть користуватися попитом. 

Відео Відкриття неба: куди та за яких умов українцям можна буде злітати з 15 червня

Відновлення регулярних авіаперельотів оголошено на понеділок. В аеропорту "Бориспіль" готуються приймати пасажирів. Проте, більшість країн українців у гості поки що не чекають. Куди та за яких умов можна буде злітати найближчим часом - у сюжеті.  

Відкриття неба: куди та за яких умов українцям можна буде злітати з 15 червня

Залиште свій коментар

Вибір редакції