В Афганістані завершилася ротація українського миротворчого персоналу

В ході ротації були замінені майже усі 10 офіцерів, які перебували в Афганістані упродовж останніх 8-10 місяців.

В Афганістані завершилася ротація українського миротворчого персоналу багатонаціонального контингенту Міжнародних сил сприяння безпеці в цій країні.

Як повідомили в Управлінні прес-служби Міністерства оборони України, в ході ротації були замінені майже усі 10 українських офіцерів, які перебували в Афганістані упродовж останніх 8-10 місяців.

Наразі новий склад українського миротворчого персоналу вже приступив до виконання миротворчих завдань у складі литовської групи з відновлення афганської провінції Гор.

Український миротворчий персонал у складі 10 офіцерів входить до складу Міжнародних сил сприяння безпеці в Ісламській Республіці Афганістан (ISAF) з травня 2007 року.

Українські військові виконують миротворчі завдання спільно з військовослужбовцями Литви, Данії, Хорватії та Грузії.

20 листопада Рада національної безпеки і оборони України прийняла рішення про збільшення з 10 до 30 осіб чисельності українського миротворчого персоналу в Афганістані.

Як наголошують в РНБО, участі у бойових діях миротворчий персонал не бере, виконуючи лише завдання з планування заходів співробітництва між Міжнародними військовими силами та цивільними органами влади і населенням Афганістану з надання останнім допомоги у відбудові та розвитку країни; виявлення та знешкодження саморобних вибухонебезпечних предметів; надання медичної допомоги представникам Міжнародних сил та місцевому населенню; здійснення дорадчої допомоги лікарям місцевих лікарень.

Нагадаємо, на сході Афганістану у провінції Логар зазнав аварії вертоліт Мі-8. Як повідомили представники ВПС США, загинули троє громадян України. У свою чергу представник афганських талібів Забіулла Моджахед повідомив представникам ЗМІ, що вертоліт був збитий бойовиками цього руху і розбився.

Читайте також:

В Афганістані таліби збили вертоліт з українцями

Україна збільшить кількість миротворців в Афганістані

Британія використовує в Афганістані українських найманців

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: