В Афганістані завершився підрахунок голосів на президентських виборах

Остаточні підсумки президентських та провінційних виборів будуть оголошені у четвер, 17 вересня.

Сьогодні, 16 вересня, незалежна виборча комісія Афганістану завершила підрахунок голосів, відданих за кандидатів у президенти, і повідомила, що за чинного главу держави Хаміда Карзая проголосували більше 54% виборців.

За словами секретаря виборчкому Дауда Неджафі, головний опонент Карзая Абдулла Абдулла набрав 27,75% голосів. На третьому місці Рамазан Башардуст - 9%. Зазначимо, всього ЦВК визнала дійсними 5,6 млн. бюлетенів.

На питання журналістів, чи можна вважати Карзая переобраним на черговий п'ятирічний термін президентом Афганістану, секретар відповів: "Остаточні результати виборів будуть оголошені у строки, встановлені законодавством".

Очікується, що остаточні підсумки президентських та провінційних виборів будуть оголошені у четвер, 17 вересня. Ім’я переможця оприлюднять лише після закінчення роботи комісії з претензіями та скаргами.

Як відомо, вибори в Афганістані відбулися 20 серпня. Очікувалося, що в них візьмуть участь близько 15 мільйонів осіб. Згідно із конституцією, якщо один з кандидатів набирає більше 50% голосів, другий тур виборів не проводиться.

Раніше головний суперник чинного президента Абдулла Абдулла заявив, що перемога Хаміда Карзая піде країні на користь, якщо буде чесною.

Читайте також:

США за вісім років вклали в Афганістан 110 млрд доларів

Афганістан вислав американських охоронців через п'яні оргії

Зброя в Афганістан потраплятиме через територію України

Військовий план Обами в Афганістані опинився під загрозою зриву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: