В Аквілі знову стався сильний землетрус

Два дні потому, як лідери світових держав залиши місто, де проходив саміт G8, в ньому стався землетрус силою 4 бали.

Новий сильний землетрус стався 12 липня в районі італійського міста Аквіла, де двома днями раніше завершився саміт "Великої вісімки".

За даними Національного інституту геофізики і вулканології Італії, підземні поштовхи силою 4 бали за шкалою Ріхтера були зафіксовані о 10.38 (11.38 за київським часом).

Епіцентр землетрусу знаходився всього в декількох кілометрах від Аквіли. Мешканці міста, що пережили руйнівне стихійне лихо 6 квітня, негайно залишили будівлі.
Даних про жертви і руйнування немає.

Сейсмічна активність супроводжувала всі три дні роботи саміту "великої вісімки", проте землетруси, що відбувалися, були малої сили.

Восьмого липня у момент офіційного відкриття саміту в провінції Аквіла відбувся невеликий землетрус магнітудою 2,0. Потім підземні поштовхи такої ж сили повторилися увечері. Епіцентр землетрусу знаходився приблизно в семи кілометрах від Коппіто, де жили і працювали світові лідери, але там коливання земної поверхні не відчувалися.

9 липня в цій же зоні сейсмологи чотири рази реєстрували підземні поштовхи невеликої сили - від 2,1 до 2,5 балів.

У завершальний день роботи форуму 10 липня підземні поштовхи невеликої сили були зафіксовані в провінції Аквіла двічі. Сила коливань земної поверхні склала від 2,1 до 2,7 бали за шкалою Ріхтера.

Як стало відомо місцевим ЗМІ, у разі землетрусу магнітудою 4-4,5 чинності повинен був набути так званий "План Б", згідно якому світові лідери повинні були бути евакуйовані з Аквіли. На щастя, необхідності в цьому не виникло.

У ніч на 6 квітня поблизу Аквіли встався руйнівний землетрус магнітудою 5,8, жертвами якого стали 300 людей, були поранені 1,5 тисячі, більше 50 тисяч були вимушені залишити свої будинки.

Читайте також:

Після закриття саміту G8 Аквілу зайняла антиглобалісти

Потужний землетрус в Китаї: постраждали понад 300 людей

Лідерів країн "Великої вісімки" на саміті поселили по двоє в казарми

У разі землетрусу саміт G8 з Аквіли перенесуть до Риму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: