В анексованому Криму просять Росгвардію взяти всі школи під охорону

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відповідне прохання російському президенту направив так званий голова Криму.

"Очільник" анексованого Криму Сергій Аксьонов направив президенту Росії Володимиру Путіну прохання взяти всі школи півострова під охорону бійців Росгвардії після трагедії у Керчі.

Про це розповіла журналістам так звана міністр освіти Криму Наталія Гончарова, передає "Крим.Реалії".

"Ми просимо, щоб Росгвардія стала єдиним уповноваженим органом своєї структури, який буде охороняти освітні установи в республіці Крим", - заявила вона.

Раніше Аксьонов повідомляв, що близько 80% навчальних закладів на півострові не відповідають вимогам безпеки.

Нагадаємо, 17 жовтня на території окупованого Криму в місті Керч стався вибух у політехнічному коледжі, а після нього почалася стрілянина. Спочатку повідомлялося про 10 загиблих і понад півсотні постраждалих, пізніше кількість жертв зросла до 21 особи. Медики виявили в тілах постраждалих металеві елементи, якими були начинені вибухові пристрої. У Мережі поширювалась інформація, що вибух був не один, а стрілянина була перед ним. Також більшість очевидців говорить і про те, що у нападника були спільники.

Підозрюваного в скоєнні стрілянини в Керчі знайшли застреленим у бібліотеці коледжу. СК РФ спочатку оголосив вибух у Керчі терактом, однак згодом слідчі перекваліфікували справу на статтю "вбивство двох і більше осіб".

ВідеоІз соцмереж видаляють відео, на якому керченський стрілок розстрілює людей

У мережі шириться відео, зафіксоване камерами спостереження коледжу. 18-річний нападник Владислав Росляков спокійно заходить у приміщення з двома рюкзаками. В одному з них - вибухівка. Її він залишає у їдальні, а сам іде вгору. Після детонації нападник йде по коридору, вбиваючи кожного на своєму шляху. 

Із соцмереж видаляють відео, на якому керченський стрілок розстрілює людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції