В Антарктиді знімуть фільм про українського Рембо

Народні депутати в черговий раз засудили показ в Україні фільму жахів "Пила-6" і обурилися, що фільм про "українського Рембо" будуть знімати без допомоги держави.

Іван Даценко
Іван Даценко
Народний депутат від БЮТ Павло Мовчан висловив обурення показом в Україні фільму жахів "Пила-6" та тим, що український режисер Михайло Іллєнко, в той же час, змушений власним коштом знімати фільм про "українського Рембо" Івана Даценка.

Про це народний обранець заявив із трибуни Верховної ради. Мовчан обурився тим, що в Україні "транслюється фільм "Пилка-6", а режисер Іллєнко змушений за власний кошт їхати до Антарктиди, щоб знімати кіно про Даценка".

З огляду на це, депутат закликав державу підтримати українське кіно та висловив обурення ситуацією, що склалася в цій сфері.

Український режисер Михайло Іллєнко знімає фільм ”Той, що пройшов крізь вогонь", присвячений історії життя українця Івана Даценка. Попередній кошторис стрічки становить 13 мільйонів гривень. В Антарктиді режисер має зняти кілька епізодів майбутньої стрічки.

Іван Даценко - уродженець Полтавщини, під час Другої світової війни був льотчиком. У 1943 році він отримав звання Героя Радянського Союзу.

Був у німецькому полоні. Після полону залишив Радянський Союз і, за деякими даними, дістався до Канади. Там він, за даними кількох джерел, став жити в племені індіанців ірокезів і навіть став його вождем.

Нагадаємо, раніше урядовий комітет з питань гуманітарної та соціальної політики провів спеціальне засідання, присвячене показу в Україні фільмів жахів "Хостел-2” та "Пила-6”.

Засідання, яке було присвячено порушенням у трансляції цих фільмів, засудило їх показ в Україні та доручило рішенням щодо проведення службового розслідування проти посадовців, які дозволили показ цих стрічок.

Читайте також:

Уряд подивився фільми жахів "Пила-6" і "Хостел-2"

В Україні заборонили книги Гітлера та Істархова

Кінодистрибьютори несуть збитки через епідемію грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: