В "Антонові" оприлюднили несподівану назву для нового літака, яку обирали тисячі українців

На підприємстві заявили, що не можуть допустити використання бездоганного бренду "АН" в політичних протистояннях.

В Україні завершили конкурс на народну назву нового транспортного літака.

Про це повідомила прес-служба ДП "Антонов" на своїй сторінці у Facebook.

"Майже два місяці (з 22 жовтня) тривав творчий марафон назв для нового "антонівця". Надійшло близько п'яти тисяч пропозицій. До конкурсу долучилася нечувана кількість людей, які щиро віддавали свою голоси та пропонували нові і нові варіанти назв", - йдеться у повідомленні.

Проте, як зазначили у компанії, після оприлюднення проміжних результатів голосування в мирний перебіг конкурсу втрутилася політика, і боротьба за назву стала приводом міжнародних політичних баталій.

"ДП "Антонов" відомий в світі як фундатор науково-технічного прогресу, флагман українського літакобудування. Дотримуючись цих високих принципів, підприємство не може допустити використання бездоганного бренду "АН" в політичних протистояннях. Тому новий транспортний "АН" залишається в міжнародній класифікації як АН-178", - пояснили у прес-службі.

Водночас в "Антонові" розповіли, що найбільшу кількість голосів в конкурсі отримали пропозиції назвати літак Амет-Хан Султан, Степан Бандера та Кіборг. Своєю чергою "антонівці" віддали перевагу назвам Дельфін, Богдан та Надія.

КОНКУРС НА НАРОДНУ НАЗВУ НОВОГО ТРАНСПОРТНОГО ЛІТАКА АН-178 ЗАВЕРШЕНО! Майже два місяці (з 22 жовтня) тривав творчий м...

Опубліковано Антонов 21 грудня 2015 р.

Нагадаємо, АН-178 - український перспективний близькомагістральний військово-транспортний реактивний літак, розроблений ДП "Антонов" на базі літака АН-158 (АН 148-200). "Антонівці" вже мають контракт на виробництво 80 літаків. Але вважають, що їхнє "дитя" заслуговує більшого.

АН-178

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: