Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В АП розповіли, як Порошенко з власної кишені платить мільйони за рекламу автокефалії

Там запевнили, що остаточна сума буде зазначена у декларації президента.

Президент України Петро Порошенко оплачує телерекламу томосу про автокефалію з власних коштів .

Про це повідомили у прес-службі Адміністрації президента, передає Українська правда.

Там зазначили, що оскільки рекламна кампанія на підтримку отримання Україною томосу ще триває, остаточну її вартість назвати ще неможливо, але вона "точно сягатиме кільканадцяти мільйонів".

"На трансляцію телевізійної реклами "Ми Україна" не було витрачено жодної копійки з державного бюджету. Ця рекламна кампанія, відповідно до укладених договорів з телеканалами, була сплачена с особистих коштів Петра Порошенка, з яких сплачені всі податки", - йдеться у повідомленні.

Разом з тим у прес-службі зазначили, що ця сума буде відображена згідно з законом на сайті НАЗК як "суттєва зміна у майновому стані", а також у декларації Порошенка за 2018 рік.

Нагадаємо, 7 вересня Вселенський патріархат призначив своїх екзархів (представників), які будуть представляти Константинополь у Києві. РПЦ назвала це "безпрецедентним і грубим вторгненням на свою територію".

Після цього священний синод РПЦ на екстреному засіданні вирішив припинити участь церкви у роботі структур під головуванням Константинопольського патріархату. 

У понеділок, 17 вересня, екзархи Вселенського Патріархату на зустрічі з президентом Петром Порошенком повідомили, що Українська православна церква перебуває на фінішній прямій до створення автокефалії.

ВідеоПорошенко заявив, що процес надання Україні томосу на створення помісної церкви уже на фінальній стадії

На фінішній прямій. Процес надання Україні томосу на створення помісної церкви уже на фінальній стадії - про це Петро Порошенко заявив українській громаді у Нью Йорку. Щоправда, проти цього активно виступає московський патріархат - напередодні там зібрався синод, що виступив з заявою, де вимагає аби константинопольські посланці покинули Україну, бо, на їхню думку, це є втручанням у їхні справи. Із відповіддю не забарився і Константинополь. Його представник заявив, що московський патріархат не має права нічого вимагати, бо не є самостійною одиницею. 

Порошенко заявив, що процес надання Україні томосу на створення помісної церкви уже на фінальній стадії

Залиште свій коментар

Вибір редакції