В армію з пелюшок. У Криму новонародженим хлопчикам вручили повістки на 2032 рік

Україна не визнає видані на півострові документи.

В анексованому Криму з нагоди російського "Дня защитника отечества" окупаційна влада влаштувала показові пропагандистські урочистості.

Крім працівників "органів юстиції", на церемонії вручення свідоцтв про народження хлопчиків були присутні працівники військкоматів. Скажімо, у Сімферопольському районному відділі РАГСу підполковник Сергій Глускеру вручив трьом новонародженим хлопчикам "повістки на 24 січня 2032 року".

Подібні заходи відбулися у відділах РАГСу на всьому окупованому півострові. "Призвали в армію" близько чотирьох десятків немовлят.

Україна не визнає видані на окупованому півострові документи. Із якими труднощами стикаються кримчани під час реєстрації новонароджених на вільній території України, а також під час отримання паспортів, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Скільки коштують українські документи для патріотичних мешканців Криму

Тоді, коли все українське в Криму під забороною, героями здаються люди, які наважуються йти всупереч окупаційному режиму, і пробують оформити своїм дітям українські паспорти і свідоцтва про народження. Держава Україна нібито тільки "за". Та поки спроба дати своїм дітям українське громадянство перетворюється для кримчан у справжній подвиг. Причому, досить дорогий.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: