Новим керівником "Артеку" стала педагог із Донеччини

Новим гендиректором дитячого центру стала голова благодійного фонду "Щасливі долоні" Олена Піддубна.

У Міжнародному дитячому центрі "Артек" представлений новий Генеральний директор.

Ним стала педагог за освітою, ректор Інституту Творчості, голова Всеукраїнського благодійного фонду "Щасливі долоні" Олена Піддубна. Свій трудовий шлях Олена Піддубна починала вчителем середньої школи та школи-інтернату м. Дзержинська Донецької області.

"Ми повинні показати і довести всім, що "Артек" був, є і буде уособленням дитячої мрії і єднання людей з різних культур, віросповідань та традицій. Наша згуртованість стане тому яскравим прикладом", - зазначила під час своєї першої зустрічі з трудовим колективом МДЦ "Артек" Піддубна.

Як повідомлялося, 27 травня попередній гендиректор "Артеку" Борис Новожилов написав заяву про звільнення з посади. Як пояснив Новожилов, це рішення було прийняте "у силу обставин, пов'язаних, у першу чергу, зі станом мого здоров'я".

Нагадаємо, у 2009 році "Артек" опинився у центрі "педофільного" скандалу, коли представники ПР заявили про нібито зґвалтування дітей, що відбулися на території центру.

Крім того, у квітні прокуратура Криму порушила кримінальну справу за фактом нецільового використання посадовцями табору бюджетних коштів на суму 10 мільйонів гривень.

Читайте також:

Гендиректор "Артеку" звільнився

Один із керівників "Артеку" заарештований на два місяці

Одного з керівників "Артеку" затримали за хабар у 200 тисяч

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: