В "Артеці" розпочалася перша зміна

Міжнародний центр після тривалої перерви отримав фінансування та почав приймати дітей на першу зміну.

У Міжнародному дитячому центрі "Артек" починається перша зміна під назвою "Моя країна - Україна".

"Сьогодні заїхала перша партія - це 70 дітей з Одеси і більше 100 дітей з Києва, Закарпаття, Сум, Севастополя. До кінця дня ми чекаємо ще 250 дітей", - розповіла прес-секретар "Артека" Олена Мех.

За її словами, з 23 по 24 лютого до "Артека" повинні приїхати 1550 дітей зі всіх регіонів України. Зокрема, це діти з малозабезпечених, багатодітних сімей, а також діти-сироти. Мех розповіла, що перша зміна триватиме до 16 березня. Діти будуть розміщені в комфортабельних таборах "Артека" під назвою "Морський", "Янтарний", "Кришталевий" і "Блакитний". За словами прес-секретаря "Артека", на дітей чекає велика захоплива програма.

17 лютого до "Артеку" надійшов перший транш від Міністерства у справах сім'ї, молоді і спорту України, що дозволило забезпечити проведення першої зміни в міжнародному дитячому центрі. "Ми почали ліквідувати заборгованість по заробітній платні співробітникам", - відзначила прес-секретар. У центрі сподіваються, що гроші надходитимуть регулярно, як і було обіцяно Кабміном.

Нагадаємо, у зв'язку з недофінансуванням "Артек" перестав приймати дітей, директор дитячого центру оголосив голодування. На 2009 рік було визначено дуже мале державне замовлення на закупівлю путівок, яке не забезпечувався реальним фінансуванням. Така ситуація зробила неможливою роботу центру протягом усього року і загрожувала звільненням 1600 співробітників.

Верховна рада 3 лютого збільшила витрати державного бюджету на закупівлю путівок Міжнародного дитячого центру "Артек" на 60 млн. гривень, тобто витрати бюджету збільшилися з 19 млн. до 79 млн. гривень. 20 лютого президент заветував закон про державну підтримку дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія". Президент запропонував надати в постійне користування дитячому табору ще одну земельну ділянку розміром 2,8 гектара колишнього пансіонату "Аю-Даг" .

Читайте також:

"Артек" отримав "рекордне фінансування"

Томенко вважає вето президента щодо "Артека" неадекватним

Ющенко ветував закон про "Артек"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: