Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Так патріоти вирішили привітати мешканців міста з Днем захисника.

13 жовтня з Мар'їнки в бік окупованого Донецька запустили 25-метровий прапор України. За допомогою сотні надутих воднем куль він дістався міста – про це пишуть місцеві користувачі соціальних мереж.

Прапор зшила волонтер зі Слов'янська Тетяна Маник і це вже другий зшитий її руками прапор, який відправляється на окуповану територію.

Навздогін у бік Донецька на кулях полетів ящик з листівками. Там важлива інформація, телефони для зв‘язку і слова про те, що Україна думає про українців Донецька, пише журналістка і політик Ольга Герасим'юк.

Сьогодні був сильний вітер у бік Донецька:) і донбаські патріоти зранку виїхали в Мар‘їнку запустити українцям Донецька...

Опубліковано Ольгою Герасим'юк Неділя, 13 жовтня 2019 р.

Акція відбулася на честь Дня захисника України. Але прапор вирішили запустити на день раніше, бо 14 жовтня бойовики могли очікувати на такий "подарунок" і збити його з кулеметів, повідомляє "Патріот Донбасу".

Нагадаємо, 23 серпня в США відзначили День державного прапора України. Там над будівлею українського посольства у Вашингтоні підняли синьо-жовтий стяг. 

Відео Гімн України пролунав в окупованому Донецьку

У центрі окупованого міста невідомі патріоти вивісили синьо-жовтий прапор на будівлю колишнього готелю "Україна" та ще й увімкнули гімн України. Як доказ, що відео нове, автори ролику показують свіжий номер місцевої газети.  

Гімн України пролунав в окупованому Донецьку

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції