В Брюсселі закріпили українську ГТС за державою

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко впевнена, що Євросоюз довіряє українській газотранспортній системі та вважає її надійною.

Підсумковий документ Міжнародної інвестиційної конференції з модернізації української газотранспортної системи закріплює приналежність ГТС державі Україна.

Про це повідомила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко в понеділок, 23 березня.

"Спільна заява чітко фіксує, що ГТС України є і залишатиметься, відповідно до законів, які діють в Україні, державною власністю", - підкреслила глава уряду.

За її словами, цей документ висвічує довіру з боку ЄС до української ГТС як надійної системи транзиту газу європейським споживачам.

"Це фактично припиняє будь-які розмови щодо ненадійності газотранспортної системи України. Заява надає сигнал усім потенційним інвесторам, які хочуть долучитися до цього процесу, що цей процес підтримується Європою, підтримується Україною і, переконана, також підтримується Російською Федерацією", - наголосила Тимошенко.

Вона також запевнила, що декларація, визнає українську ГТС невід’ємною складовою загальноєвропейської енергетичної інфраструктури.

23 березня в Брюсселі пройшла Міжнародна інвестиційна конференція з модернізації української ГТС, в якій взяли участь президент України Віктор Ющенко і прем`єр Юлія Тимошенко.

Форум не обійшовся без скандалу: після оголошення церемонії підписання підсумкової спільної декларації російська делегація залишила залу. На думку міністра енергетики РФ Сергія Шматка, навряд чи підсумки цієї конференції будуть цікаві самій Україні.

Читайте також:

Ющенко: інвестувати в українську ГТС - вигідно

Україна підписала спільну газову декларацію з ЄС

Ющенко: українські політики помирилися заради газової труби

Тимошенко попросила у Європи 5,5 млрд. доларів

ВідеоЧи допоможе Європа?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: