Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В будівлі суду, де відбувається засідання щодо Савченко, шукають вибухівку

Невідомий повідомив поліцію про замінування

Опівночі спливає термін арешту Надії Савченко. А суд досі не вирішив, чи подовжувати запобіжний захід нардепу, яку звинувачують у тероризмі з метою державного перевороту. На початку нової доби законні підстави тримати Савченко у СІЗО зникнуть. Проте наразі виникли додаткові ускладнення у винесенні вироку, адже невідомий за кілька хвилин до закінчення роботи суду, зателефонував до поліції і повідомив про замінування будівлі Шевченківського суду, йдеться в ТСН.16.45.

Поліція намагається евакуювати всіх із засідання. Проте ніхто з присутніх залишати будівлю не хоче. В суді ситуація досить напружена. Засідання перервано.

В цей час адвокати зазначають, що час тримання Надії під арештом вже годину як закінчився.  Проте вони не вірять, що їхню підопічну відпустять і очікують, що суддя одноосібно ухвалить рішення і залишить Савченко під вартою. Або ж прокуратура внесе нове клопотання.

Нагадуємо, що справу у подовженні запобіжного заходу для Надії Савченко розглядають вже 4 дні і безрезультатно. Обидві сторони звинувачують одне одного у затягуванні справи.

ВідеоБудівлю Шевченківського суду, де мають обрати запобіжний захід для Савченко, замінували

Невідомий телефоном повідомив про те, що у приміщенні має статися вибух. Поліція приїхала та евакуює всіх із будівлі. Опівночі спливає термін арешту Надії Савченко. А суд досі не вирішив - чи подовжувати запобіжний захід нардепу, яку звинувачують у тероризмі з метою державного перевороту. 

Будівлю Шевченківського суду, де мають обрати запобіжний захід для Савченко, замінували

Залиште свій коментар

Вибір редакції