В БЮТ назвали призначення Портнова зрадою

У блоці заявили, що Андрій Портнов не належав до ідейних членів команди і не відстоював ідеологію Тимошенко як кандидата на пост президента.

У БЮТ заявляють, що Андрій Портнов не належав до ідейних членів команди і не відстоював ідеологію Юлії Тимошенко, а також називають його призначення заступником глави Адміністрації президента зрадою.

Як повідомили в прес-службі Тимошенко, в БЮТ підкреслюють, що "суспільству цей крок Андрія Портнова був поданий під соусом необхідності проведення в Україні тотальної реформи судової гілки влади, до якої слід залучити кращих фахівців". "Але виглядає це бажання недавнього юриста Юлії Тимошенко бути ближче до правлячої верхівки, як фактична відмова боротися і перемагати, будучи в опозиції. І, будемо говорити відверто, як звичайна, тривіальна, заздалегідь підготовлена зрада", - сказано в повідомленні.

Прем'єр-міністр опозиційного уряду Сергій Соболєв вважає, що оцінку рішенню Портнова стати заступником голови Адміністрації президента дасть історія. "Питання, чому Портнов погодився на цю посаду, потрібно ставити людині, яка дала згоду на таке призначення", - підкреслює він.

Разом з тим, бютівець Андрій Шевченко каже, що Портнов не належав до ідейних членів команди і не відстоював ідеологію Тимошенко як кандидата на пост президента, а пізніше - як лідера опозиції. "Це було наочно продемонстровано і самим Портновим", - сказав він.

У політичній силі також наголошують: "Лідер об'єднаної демократичної опозиції Юлія Тимошенко знає, що відповісти своєму колишньому юристу: вона вже анонсувала істотні кадрові зміни у своїй команді". "Моя мета - залучити в команду неслабих людей, які не розпливаються в калюжі при першому випробуванні", - заявила вона.

"Опозиція буде боротися і перемагати. Юлія Тимошенко збирає нову команду, яка здатна йти і брати будь-які висоти. І вона переможе, тому що в її рядах не буде щурів, які біжать з корабля демократії при перших ознаках небезпеки, людей, здатних зганьбити ідеологію, розтоптати ідейність і, нарешті, зрадити ", - підкреслюється в заяві.

"Що стосується Андрія Портнова, то відтепер він буде міцно асоціюватися з "ордою Януковича-Азарова", яка, як неодноразово говорила Юлія Тимошенко, то зайняла крісла влади ненадовго, тому що дуже вони зухвалі, цинічні, жадібні і тупуваті для розуміння всієї складності тих питань, які стоять перед ними. Саме з такими людьми і погодився співпрацювати Андрій Портнов", - відзначили в прес-службі Тимошенко.

Нагадаємо, 2 квітня президент Віктор Янукович призначив Портнова заступником глави своєї Адміністрації: відтепер той буде керувати Головним управлінням з питань судової реформи і судоустрою.

За кілька днів до цього Портнов дав згоду на входження до складу Робочої групи з питань судової реформи, також створеної президентом, в якій його завданням є підготовка узгоджених пропозицій з комплексного реформування судової системи для забезпечення гарантій реалізації конституційного права громадян на судовий захист, вдосконалення законодавчої бази щодо судоустрою, судочинства, статусу суддів і т.д.

Читайте також:

Юрист Тимошенко став заступником глави Адміністрації Януковича

У ПР обурені призначенням юриста Тимошенко заступником Адміністрації Януковича

Тимошенко оголосила у себе "велику чистку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: