В БЮТ назвали Ющенка ненормальним

Томенко назвав ненормальністю підпис указу про виділення коштів на боротьбу з грипом.

Заступник голови Верховної ради, один з лідерів Блоку Юлії Тимошенко Микола Томенко вважає несвоєчасним, й таким, що прийшло із запізненням, схвалення президентом Віктором Ющенком виділення 608 мільйонів гривен на боротьбу з грипом.

Томенко нагадав, що раніше Ющенка застосував право вето до закону про виділення 1 мільярда гривень на боротьбу з грипом.

Також він підкреслив, що з листопада місяця він звертався до прзидента з проханням сприяти швидкому виділенню цих засобів, але Ющенко відмовився це зробити.

"Таким чином 42 дні президент боровся з Тимошенко і хотів показати, що він не дасть можливості ініціативу в сесійному залі реалізувати. Тепер за кілька днів до Нового року президент вирішив закон підписати. Я вважаю це за ненормальність й цинізм, коли 42 дні законопроект тримається і перед Новим роком підписується" - сказав він.

Томенко підкреслив, що пізнє схвальне рішення Ющенка щодо виділення цих коштів ускладнює закупівлю медичного устаткування для боротьби із грипом у зв'язку з тим, що, за його словами, друга хвиля грипу вже поширюється в Україні.

Як повідомлялося, Верховна рада ухвалила в цілому закон про виділення додаткових коштів на боротьбу з епідемією 15 грудня.

Раніше на боротьбу з епідемією планувалося виділити 1 млрд гривень – на таких заходах наполягали уряд і Блок Юлії Тимошенко. Проте глава держави Віктор Ющенко ветував відповідний закон. Парламент не зміг подолати вето глави держави, в результаті чого закон було скасовано. Після цього фінансування боротьби з епідемією було вирішено урізати до 608 млн гривень.

Варто зазначити, що Міністерство охорони здоров'я прогнозує другу хвилю захворюваності на грип та ГРВІ в Україні на початку - середині січня.

Читайте також:

Рада виділила 608 млн грн на боротьбу з епідемією грипу

Ющенко дав 608 млн гривень на боротьбу з епідемією грипу

Рада знову не дала мільярд гривень на боротьбу з грипом 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: