В БЮТ не вірять, що  знайдеться  226 "подонків" для заперечення Голодомору

Для того, щоб внести зміни в закон про Голодомор, необхідно знайти "226 абсолютних невігласів, подонків" у Раді, - переконані в БЮТ і вірять, що це не так просто.

Депутат від БЮТ Володимир Яворівський назвав аморальним намір внести зміни в закон про Голодомор, одночасно висловивши сумнів, що знайдеться 226 "подонків" для таких змін.

Про це він заявив коментуючи подання в Верховну раду відповідного законопроекту позафракційним депутатом Василем Кисельовим.

"Його законопроект про відміну Голодомору, як геноциду українського народу це, просто провокація", - сказав Яворівський.

"Чи пройде цей законопроект? Мені важко зараз судити, що знайдеться 226 абсолютних невігласів, "подонків", які готові перекреслити те, що вже увійшло у свідомість українців", - зазначив депутат.

Коментуючи заяву Дмитра Табачника про те, що міністерство освіти має намір прописати в навчальній програмі з історії, що Голодомор - спільна трагедія, а не геноцид, бютівець сказав: "Наступає новий день і ми чекаємо, що знову викине цей ненависник всього українського".

"Єдине що ждемо, коли підійде той час, коли можна буде об'єднатися і просто з тріском, ганьбою вигнати його з цієї посади. Бо вони прийшли не надовго", - вважає нардеп.

Нагадаємо, У Верховній раді зареєстровано законопроект, який скасовує визначення Голодомору 1932-1933 років, як геноциду українського народу. Відповідний проект змін до закону "Про Голодомор 1932 - 1933 років в Україні" зареєстрував позафракційний депутат, колишній регіонал Василь Кисельов.

Читайте також:

До ВР внесено закон про невизнання Голодомору геноцидом

Табачник прибере з підручників історії "брєдятіну" про Голодомор

Європа не визнала Голодомор геноцидом українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: