В БЮТ заявляють, що Ющенко не виграв суд у Тимошенко

Довірена особа Тимошенко - Андрій Портнов заявляє, що Ющенко неп вірно трактував рішення Вищого адмінсуду.

Президент Віктор Ющенко поширив неправдиву інформацію про те, що виграв суд у прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, заявив народний депутат від БЮТ Андрій Портнов.

Він повідомив, що вчора Вищий адміністративний суд частково змінив рішення Апеляційного адміністративного суду, але Віктор Ющенко нестиме відповідальність вже у рамках цивільного, а потім і кримінального провадження.

"У своєму рішенні суд вказав, що Віктор Ющенко за свої звинувачення має відповідати не як кандидат у президенти, а як президент України, і ця справа має бути розглянута в рамках цивільного провадження", - сказав Портнов, наголосивши, що Ющенко обов’язково відповідатиме за свої "наклепницькі звинувачення".

Крім того Портнов заявив, що головуюча по цій справі суддя Вищого адмінсуду Чумаченко застосувала прийом, завдяки якому відмовилася розглядати це питання по суті і, фактично, передала його у цивільні суди. Портнов пов’язує такі дії судді з тим, що 15 грудня 2009 року суддя Чумаченко з рук президента Ющенка отримала звання заслуженого юриста України.

У зв’язку з цим Портнов зазначив, що найближчим часом фракція БЮТ ініціює в парламенті зміни до закону про державні нагороди, якими судді будуть повністю позбавлені можливості нагородження будь-якими державними нагородами.

Читайте також:

Тимошенко програла Ющенкові у головному виборчому суді

Ющенко: Тимошенко володіє найбільшою офшорною компанією на Кіпрі

Тимошенко в Криму визнала себе бомжем

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: