В Чернігові підлітку "світить" тривале увʼязнення через вбивство дитини і напад на правоохоронця

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Чернігові підлітку "світить" тривале увʼязнення через вбивство дитини і напад на правоохоронця

Маленького хлопчика викради і вбили

15-річного підлітка визнали осудним. 

За вбивство чотирирічної дитини в Чернігові судять підлітка. Маленького Артема Кукурудзу ще в червні з дитячого майданчика викрав невідомий. Малюка шукали всім містом, правоохоронці обійшли горища, підвали, покинуті будівництва і, врешті, у лісосмузі знайшли хлопчика роздягненим і побитим. Артем помер у кареті "швидкої". За підозрою у його вбивстві затримали 15-річного школяра, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мати чотирирічного Артема Кукурудзи не пропускає жодного судового засідання. Зізнається, що і досі не розуміє, за що вбили її дитину. На лаві підсудних — школяр.

На кожне засідання ходять і його батьки. Вони не вірять у його причетність. Самого обвинуваченого правоохоронці ховають від камер. Його привезли в автозаку за півгодини до початку засідання. Але всередину журналістів не пустили. Бо слухання закрите для всіх, окрім учасників процесу. Адже судять неповнолітнього, хоч і за тяжкий злочин.

15-річному обвинуваченому не вперше доводиться відповідати за вбивство. Два роки тому, також без очевидного мотиву, він напав на пенсіонера. Тоді ще семикласника психіатри визнали неосудним. За вбивство його на рік відправили до Харківської школи соціальної реабілітації. Він повернувся і знову потрапив під підозру. Його бачили разом з Артемом поблизу лісосмуги, де згодом хлопчика знайшли побитим.

Цього разу підліткові не уникнути покарання, кажуть правоохоронці, бо в ході експертизи неповнолітнього визнали осудним.

Також хлопця судять ще за однією справою. Правоохоронці намагаються довести, що він із друзями напав на співробітника СІЗО. І хлопці вдарили його заточкою, виготовленою з ложки. Наразі судові процеси на стадії допиту свідків.

В Чернігові підлітка судять за вбивство чотирирічної дитини

В Чернігові підлітка судять за вбивство чотирирічної дитини

Якщо суд визнає провину хлопця хоча б за однією справою, то на неповнолітнього чекає тривале ув'язнення.

Нагадаємо, що раніше на Прикарпатті батьки-алкоголіки випадково вбили немовля уві сні

Кореспондент ТСН Алла Скорик.

Наступна публікація