В Чернівцях відкрили пам`ятник Тимошенко

Художник Анатолій Федірко відкрив у Чернівцях пам`ятник Юлії Тимошенко. Скульптуру складають чотири туфлі та один чобіток.

В Чернівцях на фасаді книжкового магазина "Букініст" місцевий художник Анатолій Федірко відкрив пам'ятний знак, присвячений прем'єр-міністрові Юлії Тимошенко.

Скульптурна композиція є дерев'яною поличкою, на якій розміщені чотири білі гіпсові туфлі з різних пар взуття і один чобіток. Взуття нагадує моделі фірми Louis Vitton 70-х років. "Я довго шукав якийсь універсальний образ і зрозумів, що жінку творить все-таки взуття", - пояснив свій вибір пан Федірко.

Пам’ятник Тимошенко у Чернівцях
zik.com.ua
Автор упевнений, що скульптура сподобається Юлії Тимошенко, оскільки "взуття все фірмове і на високих підборах, як вона любить". Художник стверджує, що не випадково вибрав сніжно-білий колір: пані Тимошенко саме таке взуття підійде і за стилем, і за настроєм. "Це не символічні "білі капці", - завірив Анатолій Федірко.

При цьому художник жартома передбачив, що його робота може стати причиною відставки Юлії Тимошенко. "Всіх, кому я на цьому місці встановлював скульптурні композиції, незабаром знімали з посади", - заявив пан Федірко. Скульптуру, присвячену екс-спікерові Верховної ради Арсенію Яценюку, Анатолій Федірко відкрив на фасаді книжкового магазина "Букініст" в липні минулого року.

Пам'ятник Юлії Тимошенко розташований над композицією на честь Арсенія Яценюка. "Тепер біля Яценюка є дах – Тимошенко. Скульптура, присвячена богині Тимошенко, його оберігатиме", - сказав автор.

Офіс міської організації Блоку Юлії Тимошенко знаходиться в двадцяти метрах від магазина "Букініст", ніхто з політичних соратників прем'єра на відкриття пам'ятного знаку не прийшов.

Читайте також:
В Іраку відкрили пам'ятник черевику, який кинули у Буша
Кушнарьову поставили пам'ятник
На Луганщині відкрили пам'ятник Остапу Бендеру (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: