В ЦВК пояснили, навіщо закупили одразу 60 млн бюлетенів

Дата публікації
Перегляди
7037
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В ЦВК пояснили, навіщо закупили одразу 60 млн бюлетенів

Фото: УНІАН

Закупівля здійснювалася згідно з законом на два тури виборів.

У Центральні виборчій комісії розповіли, що закупівлю виборчих бюлетенів на чергові вибори президента було здійснено виключно на підставі законів та у законний спосіб..

Про це йдеться на сайті ЦВК.

У Центрвиборчкомі запевняють, що заявлена кількість бюлетенів формувалася із врахуванням потреб на день голосування та на можливий день повторного голосування згідно з вимогами закону.

"Очікувана кількість заявлених в повідомленні бюлетенів формувалася станом на 25 липня 2018 року відповідно до поданої інформації від Державного реєстру виборців про прогнозовані дані щодо виборців на дату проведення чергових виборів Президента України", – йдеться в повідомленні.

Також там пояснили, як була вирахувана очікувана кількість бюлетенів на день голосування і день повторного голосування:

30 028 913 (очікувана кількість виборців) + 150 145 (або 0,5%, згідно зі статтею 71 Закону України "Про вибори Президента України") + 742 (кратність, згідно з технічними можливостями Державного підприємства "Поліграфічний комбінат "Україна" з виготовлення цінних паперів") + 30 028 913 (потенційна кількість виборців на день повторного голосування) + 150 145 (або 0,5%, згідно зі статтею 71 Закону України "Про вибори Президента України") + 742 (кратність, згідно з технічними можливостями Державного підприємства "Поліграфічний комбінат "Україна" з виготовлення цінних паперів") = 60 359 600.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська кампанія. Кандидати у президенти могли подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершилась 3 лютого. 

Відомо, що Центральна виборча комісія уклала договір з державним підприємством "Поліграфічний комбінат Україна" на виготовлення виборчих бюлетенів для голосування за кандидатів на посаду президента загальною вартістю 166,36 млн грн.

 Про кандидатів, які візьмуть участь у президентських перегонах, читайте за посиланням. Також ТСН.ua пропонує ознайомитись із їхніми деклараціями за 2017 рік, а ще зробив великий спецпроект, де максимально просто і з гумором відповідає на найбільш популярні запитання щодо виборів.

Метрові бюлетені чекають українців на виборах президента 2019

Метрові бюлетені чекають українців на виборах президента 2019

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7037
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація