В день інавгурації Януковича Європарламент розгляне резолюції щодо України

Європейські депутати планують привітати Україну з проведенням демократичних виборів.

У четвер, 25 лютого депутати Європейського парламенту мають намір визначитися з резолюцією щодо ситуації в Україні після президентських виборів. Обговорення цього питання в сесійній залі Європарламенту відбулося 10 лютого у Страсбурзі.

За підсумками обговорення на розгляд депутатів представлено 6 проектів резолюції. В усіх проектах передбачається привітати факт проведення в Україні демократичних, чесних і вільних виборів.

Лише в двох проектах резолюцій – проекті депутатів від групи соціалістів та демократів на чолі з Адріаном Северіном та проекті депутатів від групи “зелених” на чолі з Ребеккою Хармс - звертається увага на певні недоліки виборчого процесу, що мали місце під час голосування. У цих же двох проектах резолюцій міститься заклик до країн-сусідів України поважати вибір українського народу.

Крім того, у проектах резолюцій пропонується посилити співпрацю ЄС з Україною, включаючи надання їй перспективи членства у спільноті, містяться заклики до України про необхідність здійснення економічних реформ та реформ в енергетичному секторі, а також заклики до Єврокомісії та Європейської Ради про надання Україні “Дорожньої карти” щодо скасування в майбутньому візового режиму.

Нагадаємо, раніше президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу призначив новообраному президентові України Віктору Януковичу зустріч у Брюсселі.

Читайте також:

Президент Єврокомісії призначив Януковичу зустріч

Янукович здійснить першу закордонну поїздку у Брюссель

Європарламент затвердив новий склад Єврокомісії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: