В День Незалежності метро буде працювати довше та інтенсивніше

В День Незалежності метрополітен буде працювати довше, збільшить кількість потягів та закриє деякі станції.

У зв'язку з проведення 24 серпня 2011 року на Майдані Незалежності загальнодержавних святкових заходів, в ніч з 24 на 25 серпня робота Київського метрополітену буде продовжена на 30 хвилин.

Також з 19:00 до закінчення руху поїздів Київський метрополітен збільшує кількість потягів на всіх лініях метрополітену.

Крім цього 24 серпня 2011 року з 18:00 до закінчення загальнодержавних заходів на центральній площі міста, станція Майдан Незалежності Куренівсько-Червоноармійської лінії буде закрита для входу та виходу пасажирів. У зазначений період станція працюватиме як пересадочний вузол з лінії на лінію.

До того ж в цей день збільшать штат чергового персоналу на центральних станціях метрополітену та встановлять чергування відповідальних працівників для контролю за перевезенням пасажирів і роботою устаткування.

Забезпечувати підтримання належного громадського порядку на станціях метрополітену 24 серпня 2011, під час святкування 20-ї річниці незалежності України, будуть працівники Лінійного управління охорони метрополітену, підпорядкованого ГУ МВС України в місті Києві.

Читайте також:

День Незалежності кияни відзначать спортивними змаганнями, концертом та салютом

У День незалежності на вулиці Києва виведуть 3 тисячі міліціонерів

До кінця року в Києві відкриють нову станцію метро, а в 2012-му – ще дві

Київське метро закінчило перше півріччя зі збитками у 123 мільйони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: