В Дніпрі з'явився новий мурал: краса артоб'єкту вражає (фото, відео)

В Дніпрі з'явився новий мурал: краса артоб'єкту вражає (фото, відео)

Стінку будинку прикрашає дівчинка в українському вбранні.

У Дніпрі на стіні ЖК "Молодіжний" з'явився надзвичайно красивий мурал. Стіну білої новобудови прикрасила яскрава і ніжна дівчинка в українському вбранні.

Про процес створення муралу в ТСН.ua розповіла керівник артпроєкту, художниця із Запоріжжя Людмила Кирилюк.

Дівчина говорить, що ідея муралу належить забудовнику ЖК "Молодіжний". Він захотів аби стіну будівлі прикрасив малюнок в національному стилі.

"Забудовник показав фотографію дівчинки у віночку і повідомив, що хотів би, аби щось подібне ми намалювали на стіні. Ми взяли фото і вирішили цю ідею доповнити чимось своїм, щоб гармоніювало з тим, що навколо цієї споруди. Нашими майстрами була створена композиція вінка і образ дівчинки, який ми доповнили вишиванкою і водою навколо", - розповіла ТСН.ua художниця.

Темою муралу обрали свято Івана Купала.

"Івана Купала ще з часів слов'ян залишається одним з найбільш народних і об'єднують свят на наших землях. Це свято розквіту природи, свято життя, свято молодості та сім'ї. Поруч з ЖК "Молодіжний" протікає великий Дніпро, і розташовано багато лісопаркових насаджень. Наша дівчинка-україночка символізує єдність української нації, синергію людини з природою, сімейні традиції, і віру в благополучне майбутнє", - розповіли про вибір теми учасники артпроєкту.

Для створення малюнку знадобилося понад 200 літрів фарби . Процес створення об'єкту тривав майже місяць. Над муралом працювали п'ятеро людей, серед них художники, дизайнери і автори малюнку.

"Ми працювали в хорошому настрої, не зважаючи на спеку, і отримували задоволення від того, що ми робимо", - зазначила Людмила.

За плечима у художниці та її команди уже кілька муралів по всій Україні. Дівчина створювала мурали у рідному Запоріжжі, Кривому Розі, Дніпрі, Енергодарі та інших містах України.

"Сподіваємося наша робота увійде в українські та світові рейтинги кращих муралів", - зауважили автори муралу.

Нагадаємо, що у Львові відкрили мурал, присвячений оперному виконавцю і воїну на псевдо "Міф" Василю Сліпаку. Він зображений у двох іпостасях - як солдат із побратимами за спиною,і як співак у світлі софітів.

 

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація