Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Дніпрі зачинили школу, в якій потруїлися десяток дітей

У школі експерти нині беруть проби страв та води

Дніпровську школу, в якій масово потруїлись діти, відсьогодні зачинили. За останніми даними, звідти шпиталізовано вже 14 дітей, йдеться в ТСН.12.00

Напередодні учні різних класів масово почали скаржитися на нудоту, температуру і розлади травлення. Одразу шпиталізували 13 дітей, ще одного- до лікарні забрали сьогодні. За словами бітьків, ще біля 6 десятків дітей з легкими розладами травлення, лікуються вдома. Попередній діагноз – гостра кишкова інфекція. Загрози життю немає, запевняють лікарі.

Проте батьки через занепокоєння не пустили на навчання понад півтисячі дітей. У школі експерти нині беруть проби страв та води, а також змиви з обладнання та рук персоналу. Результати аналізів будуть відомі лише за тиждень.

Поліція вже відкрила кримінальне провадження. За порушення санітарних норм винним загрожує до восьми років ув’язнення.

«Ми не маємо інформації і висновків, що трапилося і в чому причина поганого стану дітей. Більша кількість батьків лишила дітей просто для перестраховки», - каже  представник міського управління освіти Олена Сокур.

ВідеоУже 14 дітей шпиталізовані внаслідок отруєння у Дніпрі

Вони почали скаржитися на нудоту з температурою і розлади травлення ще напередодні ввечері. Попередній діагноз – гостра кишкова інфекція. І хоч загрози для життя, за словами лікарів, вона не становить, інші батьки не пустили на навчання понад півтисячі дітей.  

Уже 14 дітей шпиталізовані внаслідок отруєння у Дніпрі

Залиште свій коментар

Вибір редакції