В Дніпропетровську Ющенко шукав вареничну, яку тримає сім'я Тимошенко

Президент шукав вареничну і назвав Тимошенко "бомжом".

Президент Віктор Ющенко поцікавився у жителів Дніпропетровська, де знаходиться варенична, яку тримає сім'я прем`єра Юлії Тимошенко. Про це він запитав під час спілкування з мешканцями Дніпропетровська.

Зокрема, Ющенко згадав оприлюднену Тимошенко декларацію, висловивши здивування, чому прем'єр-міністр не хоче чесно декларувати доходи.

"До речі, в Дніпропетровську десь варенична є, яка допомагає тримати родину прем'єра. Я хотів би знати, яка це варенична, і на яких варениках можна так добре тримати родину", - зауважив Ющенко.

Він також вчергове розкритикував те, що прем'єр-міністр не вказала у своїй декларації наявність квартири, автомобіля тощо.

"Ну, якщо ти бомж і на попутних КамАЗах на роботу їдеш, тоді треба ще більше задуматись", - зауважив він.

Як відомо, прем'єр Тимошенко задекларувала за 2008 рік 386 тис. 170 грн доходу. Єдина заповнена графа у декларації - це заробітна плата.

Тимошенко відмовилася від матеріальної допомоги, яка виплачується перед відпусткою. Останні розділи у декларації прем'єра порожні - у неї немає ані квартири, ані машини, ані рахунку в банку.

У Дніпропетровську на проспекті Карла Маркса, 65 знаходяться варенична та кафе "Золота рибка", які належать, в тому числі, доньці Тимошенко Євгенії Карр.

Раніше Ющенко назвав Тимошенко “найбільшою загрозою демократії”.

"Але тільки закінчаться вибори, я вам кажу, що у нас стоїть першою загрозою української демократії – Тимошенко", - сказав президент.

Читайте також:

Ющенко знайшов у Тимошенко офшор

Ющенко назвав Тимошенко авантюристкою та “найбільшою загрозою демократії”

Тимошенко розповіла анекдот про Януковича і пообіцяла надіслати йому sms
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: