В Донецьку, незважаючи на судову заборону, проходить мітинг

Ігноруючи судову заборону, комітет опору диктатурі зібрав понад 300 людей на мітинг біля пам'ятника Шевченку в Донецьку.

В Донецьку, незважаючи на судову заборону, проходить мітинг Комітету опору диктатурі.

Понад 300 людей зібралися біля пам'ятника Шевченку. Представники різних політсил декламують вірші про Україну. Періодично чутні гасла "Ганьба", "Слава Україні, героям слава!". Більшість мітингувальників одягнені у вишиванки, тримають у руках національний прапор України.

І.о. голови обласного управління міліції Вадим Седнєв заявив, що в разі порушень мітингувальниками громадського порядку, їх будуть забирати в органи внутрішніх справ для з'ясування особи. За його словами, сьогодні правоохоронці несуть службу в посиленому режимі.

Начальник виконавчої служби Ворошиловського управління юстиції Донецька Вадим Осада, заявив, що до політичних партій та громадських організацій, які, не дивлячись на заборону суду, проводять в Донецьку біля пам'ятника ім. Шевченко мітинг, будуть застосовані адміністративні стягнення.

Він додав, що заходи будуть прийняті найближчим часом, мітингувальникам загрожує штраф від 10 до 30 мінімальних зарплат.

Нагадаємо, шо цей час у Києві опозиція зібралась на мітинг з нагоди 20-ї річниці Незалежності України, а у Львові понад 3000 людей взяли участь у марші Степан Бандера і Роман Шухевич - герої України.

Читайте також:

В декількох містах України заборонили акції на День Незалежності

Опозиція готує на День незалежності масові акції "проти диктатури"

3000 людей зібралося у Львові на марш Бандери

Опозиція збирається у центрі Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: