В Донецьку роздають листівки з інструкцією, як правильно обирати Партію регіонів

"Щоб не заплутатися в бюлетенях, в кожному знайди рядок "Партія регіонів" або кандидата від Партії регіонів", - йдеться в листівці.

На вулицях Донецька напередодні місцевих виборів з’явились нові агітаційні листівки. Передвиборна листівка Партії регіонів роз'яснює виборцям, як зробити правильний вибір на місцевих виборах і не заплутатися в бюлетенях.

"Щоб не заплутатися в бюлетенях, в кожному знайди рядок "Партія регіонів" або кандидата від Партії регіонів", - йдеться в листівці.

В бюлетені з кандидатом на посаду міського голови знайди "Лук’янченко Олександр Олексійович" (чинний мер міста, балотується від ПР - ред.), постав позначку, наголошується в листівці.

"Обов’язково постав позначку в кожному бюлетені навпроти рядка "Партія регіонів" або "Висунутий Партією регіонів", - підкреслюють автори агітки.

Варто зазначити, що Партія регіонів у Донецькій області одержала № 1 у всіх виборчих бюлетенях.

Місцеві вибори цьогоріч вирізнятимуться низкою технічних труднощів. В багатьох регіонах довжина бюлетенів буде більшою ніж 1 метр. На одного українського виборця припадатиме в середньому 5-9 бюлетенів.

Читайте також:

Кандидат у мери Донецька два місяці проведе за ґратами

В Івано-Франківську теж знайшли фальшиві бюлетені

Опозиційні сили створили комітет проти виборчих фальсифікацій

 "Регіони" нацькували СБУ і прокуратуру на партійців Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: