В Донецьку відкрили пам'ятник прокуратурі

З нагоди 20-ї річниці роботи прокуратури в незалежній Україні у Донецьку урочисто встановили пам'ятний знак.

5 липня в Донецьку біля будівлі обласної прокуратури було урочисто відкрито пам'ятний знак із нагоди 20-ї річниці роботи прокуратури в незалежній Україні.

На церемонії відкриття прокурор Донецької області Роман Андрєєв зазначив, що встановлення цього пам'ятного знаку – це свідчення визнання прокурорських працівників, які "самовідданою працею створюють майбутнє держави та її народу, віддавали й віддають частину свого життя заради ствердження законності й верховенства права".

Прокурор пояснив, що пам'ятний знак створено з трьох частин, об'єднаних в одну скульптурну композицію.

"Півсфера чорного кольору символізує наш донецький вугільний край, нашу землю, а рівносторонній трикутник - символ балансу трьох гілок влади. Знак також можна розглядати як символ того, що всі ми, хто живе на нашій рідній землі, рівні перед законом", - сказав Андрєєв.

Він повідомив, що "відтепер біля цього монумента проводитимуться урочисті заходи, а молоді фахівці – складатимуть присягу працівника прокуратури України".

Андрєєв закликав присутніх на урочистій церемонії працівників прокуратури не забувати, що "історія прокуратури сучасної Донецької області налічує не один десяток років" і "потрібно віддати данину пошани прокурорам, які працювали в Донецькій області за часів СРСР, хто служить на варті законності незалежної України, а також ветеранам - хто стояв біля витоків створення історії прокуратури регіону і заснував її кращі традиції".

Читайте також:

Прокурори в областях їздять на "Лексусах" і заробляють більше, ніж керівництво ГПУ

Чехія закриває консульство у Донецьку через українську бюрократію

У Львові збираються встановити 33-метрову статую Ісуса Христа

У Донецьку встановили пам'ятник доброму даїшнику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: