В Донецьку засекретили підрахунок голосів виборців

Донецький міськвиборчком обіцяє оприлюднити лише остаточні результати голосування - "немає такого поняття - проміжний підрахунок голосів".

Донецька міська виборча комісія відмовляється надавати засобам масової інформації дані про проміжні результати голосування на виборах.

"Ми не даватимемо таких даних. Немає такого поняття - проміжний підрахунок голосів. Є поняття остаточні результати, їх ми і будемо оприлюднювати", - повідомило джерело в Донецькому міськвиборчкомі.

З подібною ситуацією зіткнулася і Донецька обласна організація Комітету виборців України. "Чесно кажучи, у нас аналогічна ситуація", - сказав глава ДОО КВУ Сергій Ткаченко.

Водночас в інших населених пунктах, очевидно, ЗМІ з подібною ситуацією не стикаються, оскільки читачі можуть у вільному доступі дізнатися про проміжний хід підрахунку голосів у Харкові, Запоріжжі та інших містах.

Нагадаємо, заступник голови ЦВК Андрій Магера заявив, що ЦВК матиме інформацію за результатами місцевих виборів не раніше 10 листопада. Він пояснив, що згідно із законодавством, територіальні виборчі комісії мають 5 днів (до 5 листопада включно) на підрахунок голосів і ще 5 днів (до 10 листопада включно) на оприлюднення результатів підрахунку.

Нагадаємо, за даними екзит-полів у Донецьку переконливо переміг діючий мер міста, член ПР Олександр Лук’янченко з результатом понад 60% голосів.

Все про місцеві вибори читайте тут.

Читайте також:

В Одесі Костусєв обганяє Гурвіца в півтора разу

Партія регіонів виграла вибори в рідному селі Ющенка

Результати виборів мерів: екзит-поли та підрахунок голосів

Результати екзит-полів: на виборах перемогла Партія регіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: